Sve trepavice branda Noemi Lashes iznimno su mekane, lagane i prozračne. Lagano se odvajaju u lepeze tako da omogućavaju jednostavnu primjenu i nebrojene mogućnosti kreacija za sve ukuse i potrebe. Izrađene od su od najkvalitetnijih prirodnih vlakana te se s lakoćom mogu izrađivati različiti nizovi besprijekornih lepeza.
Ekstenzije za trepavice Noemi D 0.12 / 15 mm (Outlet)
Šifra: TN014766
37.00 KM 22.20 KM
Ukoliko ste profesionalni frizer ili beauty profesionalac zatražite svoju proclub karticu i ostvarite posebne pogodnosti.
Zatraži proclub karticuSve trepavice branda Noemi Lashes iznimno su mekane, lagane i prozračne. Lagano se odvajaju u lepeze tako da omogućavaju jednostavnu primjenu i nebrojene mogućnosti kreacija za sve ukuse i potrebe. Izrađene od su od najkvalitetnijih prirodnih vlakana te se s lakoćom mogu izrađivati različiti nizovi besprijekornih lepeza.
Na zalihi
Opis
Dodatne informacije
Brend |
---|
Recenzije (0)
Budite prvi koji će recenzirati “Ekstenzije za trepavice Noemi D 0.12 / 15 mm (Outlet)” Otkaži odgovor
Morate biti ulogirani da biste objavili recenziju.
Povezani proizvodi
Ekstenzije za trepavice CLD Silk Lashes C – 0.15 mm / 15 mm (Outlet)
Ekstenzije za trepavice CLD Silk Lashes C – 0.07 mm / 14 mm (Outlet)
Ekstenzije za trepavice CLD Silk Lashes C – 0.25 mm / 10 mm (Outlet)
Ekstenzije za trepavice CLD Silk Lashes C – 0.07 mm / 13 mm (Outlet)
Ekstenzije za trepavice CLD Silk Lashes C – 0.15 mm / 12 mm (N)
32.50 KM
Šifra: EF71792
Recenzije
Još nema recenzija.